Praktické informace

Školní rok

Školní rok začíná 2. 9. a končí 27. 6. V období letních prázdnin nabízíme příměstské tábory. Lesní školka je otevřena vždy v pondělí až pátek kromě státních svátků. Prázdniny dle domluvy.

 

Vybavení dítěte pro pobyt v lesní školce

Soubor s doporučeními ohledně vybavení si můžete stáhnout ZDE.

 

Důležité dokumenty k vyplnění a odevzdání koordinátorce v případě zájmu o přijetí.

Přihláška do lesního klubu na školní rok 2024/25

 

Před zápisem prosím o přečtení následujících dokumentů. Pokud budete do lesního klubu přijati, budete tyto dokumenty podepisovat. Po odevzdání přihlášky můžete očekávat pozvání na úterý 7. května, kdy vás rádi potkáme osobně.

 

Ceník za docházku (platí od školního roku 2024/2025):

Lesní klub je zřizován neziskovou organizací Spolek Jinak a není zapsán v rejstříku MŠMT. Nepobíráme tedy příspěvek na dítě ani dotace z EU.

Příjmy ze členského příspěvku (školkovného) pokryjí platy průvodců, materiál, výtvarné potřeby a základní provozní náklady.

Školkovné zahrnuje stravu.

 

Pokud byste měli chuť se za námi přijít podívat a zkusit si den u nás, neváhejte se ozvat naší koordinátorce (607 279 988). Rádi Vás uvítáme. Můžete dítěti domluvit více dnů a samozřejmě jako rodič být přítomen. Jeden takový den je zpoplatněn částkou 300,- a platí se vždy dopředu. Děkujeme za pochopení.

 

Brigády
V rámci školního roku jsou pořádány dvě brigády, kdy rodiny školkových dětí společnými silami zvelebují prostory školky a dělají to, co je třeba. Jedná se nejčastěji o dělání dřeva na zimu, dále například o jarní úklid, sázení stromů a keřů, natírání, opravy, montování nebo výměna starého za nové. Termín akce je vždy přizpůsoben počasí a každý přinese drobné občerstvení, takže je to pohodově strávený čas spolu. Díky těmto brigádám se nejen zpříjemní prostředí školky, ale posílí se také vzájemné vztahy a rodiny dětí mají možnost se více poznat.